Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 Warschau ligt in de Wola wijk van Warschau, op 20 minuten wandelen vanaf de Joodse begraafplaats van Warschau en biedt ruimte aan maximaal 2 gasten. Dit 1-badkamer appartement is gelegen op ongeveer 1 km afstand van Warszawa Główna treinstation en op een paar stappen verwijderd van Wola-Ratusz 05 busstation.

Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een droger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.

Dit appartement van 20 m² ligt binnen 25 minuten wandelen van de Barbacane van Warschau en op 10-minuten loopafstand van het Rondo Daszyńskiego metrostation. Het POLIN Museum ligt op een klein stukje lopen van deze accommodatie. Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 is op 5 km van de luchthaven Warschau Frédéric Chopin gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 Warschau
Wola Mirow 3 Room Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Wola Mirow 3 Room Apartment

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
75 m van de accommodatie
Duzy Apartament W Sercu Miasta
Mobiele prijsaanbieding

Duzy Apartament W Sercu Miasta

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
106 m van de accommodatie
Blackberry Studio With Ac Browary Warszawskie
Mobiele prijsaanbieding

Blackberry Studio With Ac Browary Warszawskie

9.7
Voortreffelijk 3 beoordelingen
204 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    9 km

    Treinstations

    Station Warszawa Dworzec Zachodni
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Alleen volwassenen !

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 te vinden?
      Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 is in de Wola wijk van Warschau gesitueerd, op 25 minuten lopen van het Presidentieel paleis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6?
      Populaire plekken in de buurt van Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 zijn onder andere het Paleis van Cultuur en Wetenschap, het Presidentieel paleis, het Oude Stadsplein.
    • Hoeveel kost het om bij Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 te verblijven?
      De huurprijs van Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 is €63.
    • Biedt Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6.
    • Is er een keuken in Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6?
      Bij Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 vinden gasten een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 20 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    9 km

    Treinstations

    Station Warszawa Dworzec Zachodni
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Urban Chic & Great Location & Modern Studio Apartment - #O6 Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten